شرایط و قوانین

 1. سیگنال مجانی کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. به طور خاص انتشار هرگونه محتوا، منوط به رعایت ماده 21 قانون جرایم رایانه‌ای می باشد.
 2. سلب مسئولیت: سیگنال مجانی در موارد ذیل از خود سلب مسئولیت می‌نماید:
  • در این سایت هیچگونه سیگنال خرید و یا فروش ارائه نمی‌شود و تمامی مطالب ارائه شده تنها دیدگاه شخصی نگارنده می‌باشد.
  • فعالیت در بازارهای مالی به صورت طبیعی توام با ریسک است. کاربران باید با آگاهی کامل از این ریسک تصمیم گرفته و اقدام کنند. کلیه مطالب مطرح شده در سایت و یا کانال تلگرامی رسمی سایت ، صرفا جنبه اطلاع‌ رسانی داشته و تصمیم نهایی و مسئولیت همه آثار و نتایج آن از جمله ضرر و زیان احتمالی برعهده شخص شما می‌باشد.
  • سیگنال مجانی ، فضایی آزاد برای بحث و تبادل نظر پیرامون حوزه بازار سرمایه است. مسئولیت مطالب منتشر شده توسط کاربران، بر عهده خود ایشان می‌باشد.
  • مخاطبان محترم در نظر داشته باشند مطالب ارائه شده در سایت  و حتی پیشنهاد ها ، سیگنال ها و غیره صرفا بر اساس مفروضات فعلی می باشد و نتایج بسته به شرایط ممکن است متفاوت از تحلیلها باشد لذا تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ، سیگنال ها و پیشنهادهای سایت ، بر عهده ی خود سرمایه گذار خواهد بود .
  • سیگنال مجانی هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که توسط خود کاربر در  پروفایل یا در ارتباط با سایر اعضای شبکه افشا کرده باشد، ندارد.
  • سیگنال مجانی و وابستگان، عوامل، مدیران، ماموران یا کارکنان آن دقت، اعتبار، بهنگام بودن یا کامل بودن اطلاعات یا داده‌های ارائه شده را تضمین نمی‌کنند و در قبال زیان ناشی از سرمایه‌گذاری مبتنی بر این اطلاعات یا داده‌ها مسئولیتی نمی‌پذیرند.
 3. قوانین عضویت: برای ایجاد حساب کاربری در سیگنال مجانی نکات ذیل جاری هستند:
  • هر شخص، مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری است.
  • جعل هویت سایرین و سوء استفاده از نام و اعتبار دیگران و همچنین اشخاص صاحب نام ، ممنوع است.
  • استفاده از کلمات نامناسب شامل پیام‌های سیاسی، قومیتی، خشونت‌آمیز یا الفاظ رکیک، موهن، تمسخرآمیز و از این دست در تمامی قسمت‌های پروفایل ممنوع است.
  • عکس مورد استفاده در پروفایل باید مناسب و منطبق بر عرف و شئونات باشد.
  • امکان تغییر نام کاربری (نام کاربری استفاده شده در هنگام ورود) وجود ندارد.
  • شماره موبایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.
 4. بازنشر محتوا: سیگنال مجانی خود را متعهد می‌داند تا برترین و جدیدترین تحلیل‌‌ها و اخبار تحلیلی بازار بورس را به موثرترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهد و حق مالکیت مادی و معنوی این مطالب را برای خود محفوظ می‌داند. انتشار این محتواها بدون اطلاع و ذکر منبع، از لحاظ شرعی و قانونی جایز نیست و در صورت مشاهده تخلف، مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.
 5. داده‌ها و اطلاعات بورسی: تمام داده‌های نمایش داده شده در مورد نمادهای معاملاتی، شاخص‌های بازار و وضعیت بازار توسط سرویس ارائه شده توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران تهیه شده‌اند و سیگنال مجانی هیچ‌گونه دخل و تصرف یا کنترلی بر روی آن‌ها ندارد و  مسئولیتی در مورد دقت این اطلاعات متوجه سیگنال مجانی  نخواهد بود.
 6. خدمات ارائه شده: ما همواره در حال تغییر و بهبود خدمات ارایه شده هستیم، لذا ممکن است برخی از ویژگی‌ها بدون اطلاع قبلی اضافه، حذف یا دستخوش تغییر گردند. همچنین ممکن است برخی از امکانات برای مدتی به حالت تعلیق درآیند.
 7. برخورد با متخلفین: در صورت نقض مفاد این توافق‌نامه حسب مورد ، سیگنال مجانی مجاز به اتخاذ تدابیر زیر خواهد بود:
  • تذکر به کاربر مورد نظر؛
  • مسدود کردن مطلب یا نظر ناقض مفاد این توافق‌نامه؛
  • تعلیق موقت یا دائم، دسترسی کاربر به کل یا بخشی از خدمات ارائه شده توسط سیگنال مجانی
 8. درباره این شرایط: موارد ذکر شده در این توافق‌نامه ممکن است بنا به ضرورت تغییر یابند. در هر حال ادامه فعالیت شما در سیگنال مجانی ، نشانه موافقت شما با شرایط جدید اعلام شده است.

 9. کلیه پرداخت های مالی توسط اعضا به منزله پذیرفتن قوانین سایت می باشد و در صورتی که این شروط و ضوابط بطور تمام و کمال مورد قبول نمی باشد از حضور در سیگنال مجانی خودداری فرمائید.

 10.  اطلاعیه‌ها و تذکراتی که از سوی مدیریت سیگنال مجانی در فضای عمومی منتشر می‌شوند، در حکم مقررات بوده و رعایت آن‌ها توسط کاربران الزامی است.