بانک ملت شنبه آینده ۱۰ درصد فروشگاه رفاه را می فروشد

بانک ملت برنامه فروش ۱۰ درصد سهام فروشگاه رفاه را به قیمت پایه هر سهم ۹۵۰۱ ریال اعلام کرد… برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت که یکی از سهامداران عمده فروشگاه زنجیره ایی رفاه  بشمار می رود ، درصدد فروش 10 درصد سهام فروشگاه رفاه برآمده است.

براساس این گزارش، قرار است شنبه آینده 16 بهمن، 45 میلیون 443 هزار و 810 سهم فروشگاه رفاه به  قیمت پایه هر سهم 9501 ریال و به ارزش بیش از 43 میلیارد تومان در بازار پایه فرابورس و طبق مقررات بازار سوم ، روانه میز فروش شود.

براساس این گزارش، فروشگاه زنجیره ایی رفاه شهریور 87 در تابلوی فرعی بورس درج و آماده عرضه اولیه شده بود اما به دلایلی نامعلوم، برنامه ایی برای ورود به بورس اعلام نشد تا زمینه ترک حضور در بازار سهام فراهم شود.

سپس در آبان 93 و بعد ازگذشت 6 سال از آن زمان، با درخواست پذیرش در فرابورس این شرکت 45 میلیاردتومانی با معاملاتی “رفاه” در بازار پایه فرابوررس موافقت شد.

در ترکیب سهامداری این شرکت بانک‌های ملی، ‌صادرات، ‌ملت، ‌تجارت و سپه، شهرداری‌های تهران وکشور به همراه حدود 30 هزار سهامدار حضور دارند .