دستاوردهای مهم سایپا و فروش۵۰ درصد سایپا کاشان با چندین برابر قیمت

همزمان با اعلام مواضع سازمان بورس درباره عملکرد سایپا، مدیرعامل این شرکت هم با بیان مهم‌ترین دستاوردها از فروش۵۰ درصد سایپاکاشان با چندین برابر قیمت نسبت به قبل از اصلاح ساختار سرمایه خبر داد… برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

همزمان با اعلام مواضع سازمان بورس درباره عملکرد سایپا، مدیرعامل این شرکت هم با بیان مهم‌ترین دستاوردها از فروش۵۰ درصد سایپاکاشان با چندین برابر قیمت نسبت به قبل از اصلاح ساختار سرمایه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی امروز اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس ، نکاتی را درباره عملکرد سایپا و باهدف بازگشایی نماد بعد از حدود 70 روز اعلام کرد که مهدی جمالی هم مهم‌ترین دستاوردها را بیان کرد.

وی که در کنفرانس بین‌المللی مدیریت سخنرانی می کرد، گفت: افزایش سهم بازار گروه از ۳۳٫۷ درصد به ۴۰ درصد، برخورداری از بیشترین درصد افزایش سهم بازار در بین همه خودروسازان داخلی و واردکنندگان، تولید و عرضه ۹ محصول جدید،  همکاری با سیتروئن و فروش ۵۰ درصد از سهام سایپاکاشان با چندین برابر قیمت نسبت به زمان قبل از اصلاح ساختار سرمایه از جمله مهم‌ترین دستاوردهای سایپا هستند.

وی همچنین از عرضه خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک در اسفندماه خبر داد.