راه‌اندازی خط پیتزا در پارس مینو منتظر تصمیم نهایی اعضای هیات مدیره است

مدیر مالی شرکت صنعتی پارس مینو با تاکید بر سرمایه گذاری سنگین برای راه اندازی خط پیتزای این شرکت گفت:با وجود جلسات متعدد اما اعضای هیات مدیره هنوز به جمع بندی نهایی برای راه اندازی این خط نرسیده اند. … برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

مدیر مالی شرکت صنعتی پارس مینو با تاکید بر سرمایه گذاری سنگین برای راه اندازی خط پیتزای این شرکت گفت:با وجود جلسات متعدد اما اعضای هیات مدیره هنوز به جمع بندی نهایی برای راه اندازی این خط نرسیده اند.

صالح محمدی مدیر مالی شرکت  صنعتی پارس مینو در گفت وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین ، در خصوص راه اندازی خط پیتزا گفت:نزدیک به دو سال است که مذاکرات مختلف برای راه اندازی این خط صورت گرفته و همچنان نیز جلسات در هیات مدیره  ادامه دارد.

مدیر مالی شرکت  صنعتی پارس مینو در خصوص فروش زمین این شرکت نیز گفت: زمین راکدی در شهر ارومیه داریم با اینکه دو مرحله برای فروش به مزایده گذاشته شد با وجود رفع مشکلات حقوقی هنوز نتوانستیم این زمین را بفروشیم.

وی در پاسخ به این سوال که تامین اعتبارات  شرکت صنعتی پارس مینو چگونه صورت گرفته است، خاطر نشان کرد:هم اکنون تسهیلاتی  بالغ بر 20 میلیارد تومان از سوی بانک اقتصاد نوین برای تامین اعتبارات شرکت داده شده است.