برای مشاهده دیده بان دوشنبه 30 آذر ماه 1394 به ادامه مطلب مراجعه کنید

وقت به خیر

 12:30روز خوبی داشته باشید … پیشنهاد میدهم بخش نظرات را نیز پس از پایان بازار هر روز مرور کنید و نیز در کانال  تلگرامی سایت عضو شوید  دوستان عزیز برای عضویت باید ابتدا تلگرام خود را آپدیت کنید سپس با گوشی خود  بر روی این لینک کلیک کنید (http://telegram.me/signalemajani)  و در آخر join  را در کانال مربوط بزنید دوستانی که نمی توانند به کانال وارد شوند حتما می بایست تلگرام خود را به روز رسانی کنند …  که برای اینکار به برنامه بازار در گوشی و یا تبلت خود رفته و در آنجا تلگرام را جستجو و سپس به روز رسانی کنید..

 

12:16 فولای به حمایت 200 تومانی خود واکنش نشان داد 

12:06 نماد  قاسم  با توجه به فروش حقوقی صف خرید خود را حفظ کرده است 

11:59 حقوقی حمایت نکرد و فروخت …  ولغدر 

11:09 حقوقی در نماد  خودرو همچنان فروشنده است .. 1488 ريال 

10:25 نماد  خساپا  حمایت ها را یکی پس از دیگری از دست میدهد …… حمایت بعدی 84 تومان .. سال 92 در این قیمت ها دادوستد میشد …

10:20 نماد  خکاوه  باز هم منفی شد … 757 ريال 

09:53 پی تی آی : رشد اقتصادی هند با کنترل نرخ تورم می تواند به ۸ تا ۸.۵ درصد افزایش یابد.

 09:50 اینترنشنال بیزینس تایمز : نرخ بهره بانکی توسط «فدرال رزرو» آمریکا در سال آینده میلادی به تدریج تا ۴ درصد افزایش خواهد یافت.

 09:48   متاسفانه عدم اعتماد به بازار و نبود نقدینگی لازم بیشترین فشار را به بازار سرمایه وارد می کند امیدوارم امروز شاهد ریزش سهم ها نباشیم

09:42 شاخص 27 واحد مثبت شد 

09:37 نماد  آکنتور  بر روی مقاومت صف خرید شده است مهمترین مقاومت پیش رو 1600 تومان می باشد سهم در حال شکستن سقف کانال صعودی خود می باشد دوستانی که سهم را دارند با حد ضرر نگهداری کنند  1390 را می توانید حد ضرر قرار دهید و با محض تاچ شدن این عدد از سهم خارج شوید با عبور از 1500 حد ضرر را تا 1500 ارتقا دهید اندیکاتورها توان عبور از مقاومت ها را نشان نمی دهند به همین علت رعایت حد ضرر الزامی است 

09:34 ساختمانی ها اغلب سبز پوش شده اند اما  ثاخت  همچنان سرخ پوش است 

09:30 نماد  شپلی  باز هم صف خرید شده است .. نمادی که شایعات زیادی به دنبال دارد سهم مقاومت 255 و 287 را در پیش دارد 

09:25 گلوبال کپیتال : اصلاحات اقتصادی در ایتالیا، موفقیت آمیز بود و این کشور را در مسیر بازگشت به سوی آهنگ رشد قرار داده است.

09:22 نیوز نو : ابران و الجزایر بر سر کاهش قیمت نفت صحبت کردند.

09:20 فایننشال تریبون : دادگاه بین المللی حکمیت، رای خود راجع به پرونده مناقشه گازی ایران و ترکیه را در اواخر ماه آینده میلادی اعلام می کند.

 09:15 دبیر اتحادیه صنایع لبنی: افزایش قیمت لبنیات در این زمان مناسب نیست. – دبیر اتحادیه صنایع لبنی با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم گفت: در شرایط کنونی زمان مناسبی برای افزایش قیمت فرآورده‌های لبنی نیست.ما هنوز به طور رسمی این ابلاغیه را دریافت نکردیم و از طریق سایت‌های خبری از آن مطلع شدیم.وی افزود: سازمان حمایت قطعا به منظور حمایت از دامداران این ابلاغیه را صادر کرده و ما نیز تا سه‌شنبه به بررسی نظر کارخانجات تولید فرآورده‌های لبنی می‌پردازیم و نظر خود را در رابطه با افزایش قیمت به سازمان حمایت اعلام خواهیم کرد.دبیر اتحادیه صنایع لبنی تصریح کرد: در شرایط کنونی با توجه به اینکه قدرت خرید مردم به کف رسیده شرایط برای افزایش قیمت فرآورده‌های لبنی مناسب نیست .وی به این نکته نیز اشاره کرد که با افزایش قیمت ممکن است سرانه مصرف لبنیات کاهش بیابد.

09:13 فایننشال تریبون : شرکت ملی حفاری ایران در آینده نزدیک عملیات خود را در دریای شمال آغاز می کند.

 09:10 سی ان بی سی : پیش بینی می شود تا پایان سال آینده میلادی قیمت نفت به ۶۰ دلار باز گردد.!!!

09:08 فایننشال تریبون : قرارداد ساخت نیروگاه یکهزار و ۴۰۰ مگاواتی توسط روسیه در ایران نهایی می شود.

09:05 بلومبرگ : با اجرای «پیمان صلح» در لیبی، معاملات نفتی در این کشور رونق می گیرند.

 09:03 نیوز نو : صندوق بین المللی پول از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس خواست، نسبت به نظام مالیاتی خود اصلاحات داشته باشند.

09:00 سلام و صبح به خیر