برای مشاهده دیده بان چهار شنبه 18 آذر 1394 به ادامه مطلب مراجعه کنید

وقت به خیر

12:30روز خوبی داشته باشید … پیشنهاد میدهم بخش نظرات را نیز پس از پایان بازار هر روز مرور کنید و نیز در کانال  تلگرامی سایت عضو شوید  دوستان عزیز برای عضویت باید ابتدا تلگرام خود را آپدیت کنید سپس با گوشی خود  بر روی این لینک کلیک کنید (http://telegram.me/signalemajani)  و در آخر join  را در کانال مربوط بزنید دوستانی که نمی توانند به کانال وارد شوند حتما می بایست تلگرام خود را به روز رسانی کنند …  که برای اینکار به برنامه بازار در گوشی و یا تبلت خود رفته و در آنجا تلگرام را جستجو و سپس به روز رسانی کنید..

12:25 قیمت جهانی نفت افزایش یافت.قیمت نفت دریای برنت برای تحویل در ماه ژانویه با ۵۸ سنت افزایش به رقم ۴۰ دلار و ۸۴ سنت در هر بشکه رسید.

 12:15 متاسفانه خیلی از دوستان نظر خصوصی می دهند که نمی توانم پاسخ دهم … نظر خصوصی یک طرفه از سمت شما به بنده است 

12:00 قرارداد کم سابقه 22 کیلومتر اجرای فیبر نوری با کارخانه شهید قندی یزد بسته شد مدیرعامل شركت كارخانجات تولیدی شهید قندی یزد گفت: اكنون نیز دو قرارداد بزرگ با شركت زیرساخت منعقد شده و قرار است ۲۲ كیلومتر كابل فیبرنوری در مدت یك سال و نیم برای این شركت تولید كنیم كه در تاریخ این شركت بی سابقه است.مدیرعامل شركت كارخانجات تولیدی شهید قندی یزد نیز در حاشیه بازدید وزیر مخابرات و تکنولوژی افغانستان از واحدهای مختلف این کارخانه، با بیان اینكه كارخانه شهید قندی یك برند بین‌المللی است، اظهار داشت: این شركت با ۲۸ سال سابقه فعالیت توانسته بازار صادراتی خوبی در خاورمیانه و آفریقا داشته باشد.سید جلال الدین رضوانی نژاد عنوان كرد: بالاترین ظرفیت تولید كارخانجات شهید قندی در زمینه كابل‌های مسی است اما با توجه به تغییر تكنولوژی، بار بیشتر تولید به سمت فیبرهای نوری هدایت شده و اكنون نیز دو قرارداد بزرگ با شركت زیرساخت منعقد شده و قرار است ۲۲ كیلومتر كابل فیبرنوری در مدت یك سال و نیم برای این شركت تولید كنیم كه در تاریخ این شركت بی سابقه است.وی همچنین از برنامه های صادرات فیبر نوری برای اولین بار در كشور از استان یزد خبر داد و افزود: در مورد كابلهای مسی نیز فعالیت ما در بازار صادرات همچنان ادامه دارد و امسال ۲۰ میلیون یورو برنامه صادراتی داریم.وزیر مخابرات افغانستان و هیئت همراه در سفر به استان یزد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف كارخانجات شهید قندی یزد از دانشگاه یزد نیز بازدید كرد.

 11:30 کسرام در دوره 12 ماهه منتهی به 94/6/31 (حسابرسی نشده) در حالی به ازای هرسهم 141 ریال زیان شناسایی کرده که در این دوره افزایش سرمایه 100% را به ثبت رسانده است . ضمن این که در مدت مشابه سال قبل 502 ریال سود محقق کرده بود. فروش 14 % کاهش داشته و همچنین هزینه های مالی 14% افزایش داشته است.این در حالی است که خالص درآمدهای غیرعملیاتی 344% (معادل 12 میلیارد ریال ) افزایش داشته است.این شرکت طبق آخرین پیش بینی برای سال مالی منتهی به 94/6/31 به ازای هرسهم 12 ریال سود اعلام کرده بود.

 

11:15 اعلام آمادگی شرکت های معتبر بین المللی برای همکاری با شرکت مس – با گشایش های ایجاد شده در شرایط سیاسی کشور، تعداد زیادی از شرکت های بین المللی تمایل خود را برای سرمایه گذاری و مشارکت در فعالیتهای اکتشافی و معدنی شرکت مس اعلام کرده اند.

 11:00 تا پایان بازار در خدمتتان نخواهم بود و تنها به سوالات پاسخ گو هستم …

10:50 آکنتور صف خرید 500 هزارتایی تشکیل داد…

10:37 نماد  ثباغ در  قیمت گزاری …. 

10:33 صف خرید  ثنوسا  نزدیک به دومیلیون … 

10:25 آیا حسینا به حمایت 3400 تومانی خود خواهد رسید ؟

10:15 جالبه که حقوقی  ولساپا  در زمانی که سهم مثبت است نمی فروشد و در منفی ها فروشنده است !

10:07 كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه (ثباغ1)، پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام و تقسيم سود نقدي هر سهم، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز چهارشنبه مورخ 18/09/1394 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

09:55 گروه مواد غذایی امروز پتانسیل استارت رشد در کوتاه مدت را در اکثر نماد ها داراست این گروه را ضمن بررسی بیشتر میتوانید مد نظر داشته باشید

 09:50 رکيش بعد از افزايش سرمايه، پيش بيني سود خود را تعديل داد و براي سال مالي 94 مبلغ 235 ريال سود اعلام کرد و طي 6 ماه مبلغ 160 ريال معادل 68 درصد بودجه را محقق کرد.در واقع شرکت تغييري در پيش بيني خود نداده و فقط بر اساس سرمايه جديد آن را تعديل کرده است.از عمده ترين دلايل افزايش درآمد حاصل از ارائه خدمات مي توان به دريافت يارانه تراکنش هاي پرداخت الکترونيکي مرحله دوم سال جاري از شبکه الکترونيکي پرداخت کارت (شاپرک) همچنين افزايش حجم عمليات شرکت و افزايش تعداد تراکنش پايانه هاي منصوبه اشاره کرد.

09:45 بلوک ۷۱.۸۸ درصدی سهام شرکت قند قزوین در پنجمین روز رقابت‌ها روی میز فروش بورس رفت تا پس از عبور قیمت پایه این بلوک از نوسان ۵۰ درصدی ،فروشنده به پیشنهاد ۳۵۶۰ ریالی هر سهم این شرکت رضایت دهد.

09:40 شاخص 34 واحد مثبت است ….

09:35 نماد   فلوله  همچنان تقاضای خرید کمی دارد … 

09:30 سعید قوام پور، مدیر برنامه ریزی استراتژیک وزارت نفت، گفت:با توجه به اینکه مسئله افزایش درآمدهای ناشی صادرات نفت و میعانات گازی مطرح است قیمت 40 الی 42 دلار برای هر بشکه نفت خام در قانون بودجه سال 1395 مناسب است. وی با بیان اینکه قیمت نفت در طول تاریخ از افت و خیز برخوردار بوده و سیکل های متفاوتی را طی کرده است، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه پیش بینی شده میزان تقاضا برای نفت اوپک 1.5 میلیون بشکه افزایش یابد به نظر می رسد قیمت نفت با شوکی که موجب شود به کانال 20 دلار سقوط کند روبه رو نشود.

09:26 قاسم: در طی 6 ماه 18 ریال زیان گزارش کرده است و پیش بینی سود هر سهم سال مالی جاری را 338 ریال گزارش کرده است.بنابراین با توجه به پیش بینی قبلی 542 ریالی ،سود هر سهم 37 درصد تعدیل منفی شده است.

09:20 توقف نمادهای امروز چهار شنبه1394/09/18 – بموتو : انتخاب اعضای هیات مدیره – دسبحا : مجمع افزایش سرمایه – مرقام : مجمع عادی سالیانه – حتاید : انتخاب اعضای هیات مدیره-ولبهمن : مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده

 09:13 یاد تون هست در مورد افزایش سرمایه فولای چندین بار به دوستان یادآوری کردم … اکنون این سهم را ببینید …. دیروز خبرش بر روی کدال آمد … مقاومتهای پیش روی این سهم 206 تا 210 و 240 و 280

09:08 حجم معاملات در ذوب کم و مثبت است … 1990 ريال

09:04 نماد  ثنوسا  صف خرید تشکیل داد …. امیدوارم که دوستان عزیز از صبر کردن در بازار های هیجانی درس گرفته باشند … و یاد سناریوی که دیروز عرض کردم بیافتند 

08:55 رسانه‌های آمریکایی روز سه‌شنبه مدعی شدند ایران در حال بررسی گزینه انتقال بخشی از اورانیوم غنی‌شده مازاد خود به بانک سوخت قزاقستان است.

08:50 سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه‌ که طی 9 ماه اخیر یکی از سهم های نوسانی بورس با رشد 43 درصدی قیمت ( از 111 به 160 تومان) است، دیروز مجمع سالانه برای تصویب صورت های مالی سال مالی 31 شهریور و مجمع فوق العاده برای افزایش سرمایه را برگزار کرد.اما افزایش سرمایه ۵۰ درصدی با مخالفت سهامداران مواجه شد.

08:45 رفت و برگشت‌های قیمتی 3 روز اخیر دلار موجب سرگشتگی بخشی از معامله‌گران بازار ارز شد و به تبع این موضوع، بخشی از آنها تصمیم گرفتند که فعلا در بازار معامله خاصی را انجام ندهند. خروج این دسته حجم معاملات را در روز سه‌شنبه پایین آورد و نهایتا منجر به کاهش جزئی دلار نسبت به روز دوشنبه شد. البته در چنین روز کم‌معامله‌ای نیز دلار نوسانات خود را داشت. به گفته فعالان، کاهش حجم ارز نقدی موجود در بازار موجب شده که گروهی از معامله‌گران بزرگ با خرید ارز در یک دامنه محدود نوسانگیری کنند. این گروه در قیمت‌های پایین شروع به خرید ارز کرده‌اند و زمانی که دلار به آستانه سطح 3 هزار و 650 تومان رسیده، فروش ارزهای خریداری شده را آغاز کرده‌اند. در واقع نوسان‌گیران از ابتدای هفته، در نبود عامل تاثیرگذار مهم کاهشی یا افزایشی، وارد بازار شده‌اند و در دامنه محدود 3 هزار و 615 تومان تا 3 هزار و 650 تومان نوسانگیری کرده‌اند، آنچه زمینه‌ساز غافلگیری بخش دیگری از معامله‌گران را فراهم کرد. بیشترین نشانه این موضوع در روز یکشنبه مشهود بود که دلار تا قیمت 3 هزار و 615 تومان پایین آمد، ولی با حضور نوسان‌گیران از این نقطه بلند شد و پس از تعطیلی رسمی بازار تا قیمت 3 هزار و 650 تومان نیز بالا رفت. پس از آن نوسان، بازار در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه تغییرات قیمتی ملایم‌تری را تجربه کرد، ‌چراکه بسیاری از معامله‌گران در انتظار آشکار شدن جهت قیمتی بازار بودند.در این اوضاع،‌ برخی فعالان اعتقاد دارند که با نزدیک شدن به اجرایی شدن برجام، دلار از سطح قیمتی فعلی پایین خواهد آمد؛‌ خروج تقاضای زائران عتبات عالیات نیز این انتظار را بیشتر تقویت کرده است. در مقابل گروه دیگری در بازار هستند که چشم‌انتظار افزایش بیشتر قیمت هستند. ادامه تقاضای تجاری در اواخر آذرماه در کنار آغاز تقاضای فصلی در آستانه ژانویه از جمله عواملی هستند که این دسته را به رشد قیمت امیدوار کرده است. به این 2 عامل، بالا بودن ارزش دلار در کشورهای همسایه را نیز باید اضافه کرد. بالا بودن ارزش دلار در کشورهای عراق،‌ ترکیه و امارات در یک سال گذشته بارها مانع کاهش قیمت دلار در بازار داخلی شد.

 08:35 سلام و صبح به خیر