وقت به خیر

10:05 تا پایان بازار در خدمتتان نخواهم بود … و دیده بان نداریم … اگر سوالی بود در بخش نظرات بپرسید  در خدمتتان هستم …. روز خوبی داشته باشید  ….  فردا بازار مثبتی خواهیم داشت …امروز فروشنده نباشید … مگر در سود …. 

10:00 باوجود پیش رفتن روند رفع تحریم ها و تصویب برجام در شورای امنیت، هنوز بسیاری از صنوف و واحدهای صنعتی از جمله خودروسازان حاضر به دل کندن از جایگاه به دست آورده ناشی از تحریم ها نیستند و حتی برای افزایش قیمت نقشه می کشند. «کاهش قیمت خودرو» یکی از بزرگ‌ترین انتظارات حال حاضر مشتریان از «توافق هسته‌ای» به حساب می‌آید و یکی از اصلی‌ترین دلایل رکود این روزهای خرید و فروش خودرو، همین «انتظار ارزانی» است.

 09:55 خزامیا: خبرهایی مبنی بر آمادگی شرکت در تولید انبوه وانت پادرا از ماه آینده به گوش می رسد. همچنین اخباری مبنی بر پروژه Z100 و جایگزین شدن با وانت نیسان قدیمی وجود دارد.

09:52 نماد حکشتی حمایت 530-535 تومان را در پیش دارد قیمت کنونی 5540 ريال 

09:41 شرکت ایران ترانسفو طی ارسال صورت های مالی سه نخست امسال به صورت حسابرسی نشده اعلام کرد در سه ماهه یاد شده با سرمایه یک هزار و 500 میلیارد ریال مبلغ 612 میلیارد و 698 میلیون ریال درآمد حاصل از فروش خالص داشت.و مبلغ 41 ریال سود به ازای هر سهم در نظر گرفته شد.به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ یک هزار و 766 میلیارد و 270 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

09:37 عباس عراقچی با بیان اینکه غنی‌سازی ایران شناسایی و پذیرفته شده است، گفت: قطعنامه‌ای که در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رسید، دستاورد بسیار بزرگی است

09:36 یک مقام مسئول از آغاز حمایت های پرقدرت و جدید بانک صادرات خبر داد که امروز از طریق گروه مالی سپهر صادرات، با منابع مالی قابل توجه و بر روی سهام شرکت ها و صنایع ارزشمند بازار عملی می شود. این مقام مسئول در مجموعه بانک صادرات ، با اشاره به اعتقاد راسخ مدیران بانک صادرات به نقش بازار سرمایه در اقتصاد و آینده مثبت این بازار با توجه به حصول توافق هسته ایی و لغو تحریم ها و حضور سرمایه گذاران خارجی اظهار داشت: در حالی طی روزهای گذشته بانک صادرات از طریق گروه مالی سپهر صادرات و تزریق 30 میلیارد تومانی حمایت هایی را از بازار سهام به عمل آورده، که از فردا دور جدید حمایت ها با شدت و حدت بیشتری آغاز می شود.

09:35 با به پایان رسیدن مذاکرات هسته‌ای موضوع آزادسازی دارایی‌های بلوکه شده ایران در خارج از کشور به بحث داغ این روزها تبدیل شده است.

09:33 رئیس کل سابق بانک مرکزی در گفت‌وگو با فارس: دولت معادل ریالی پول‌‌های بلوکه‌شده را قبلا از بانک مرکزی گرفته است/ مجددا نباید ریالی خرج شود رئیس کل سابق بانک مرکزی با بیان اینکه ذخایر ارزی بانک مرکزی دو سال پیش بالای 100 میلیارد دلار بود، گفت: دولت معادل ریالی پول‌‌های بلوکه‌شده را قبلا از بانک مرکزی گرفته است و مجددا نباید ریالی خرج شود.

09:30  به نقل از رادیو ان‌پی‌آر، «جان کری» وزیرخارجه آمریکا گفت که در صورتی که کنگره یا رئیس‌جمهوری آینده این کشور توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را رد کنند، اعتبار ایالات متحده از بین می‌رود. کری گفت که عدم تایید توافق هسته‌ای ایران در کنگره آمریکا نتایج فاجعه‌باری دارد و ایالات متحده تمام اعتبار خود را از دست می‌دهد. وی تصریح کرد: «در صورتی که کنگره این توافق را رد کند و سپس تصمیم به حمله نظامی بگیریم، اطمینان داریم مردم آمریکا یا کشورهای اروپایی ما را یاری نمی‌کنند.»

09:29 کاهش تدریجی سود بانکی قطعی است/تامین مالی 450 میلیارد تومانی مخابرات با اوراق صکوک اجاره. هفته گذشته 450 میلیارد تومان از اوراق (صکوک ) اجاره مخابرات در بازار سوم فرابورس منتشر شد که 88 درصد از این اوراق منتشره از سوی صندوق های سرمایه گذاری و حدود یک درصد آن از سوی سایر فعالان بازار خریداری شد.

09:28 سهامدار عمده پترول مالک بلوک 5 درصدی پتروشیمی پردیس شد. خریدار بلوک 5 درصدی سهام شرکت پتروشیمی پردیس که دو هفته پیش از سوی شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول) روی میز فروش بورس رفت، از سوی این بازار اعلام شد.

09:20 وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان برای شرکت در جلسه سالانه صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی (OFID) راهی وین پایتخت اتریش شد.

09:17 یک مقام مسئول از آغاز حمایت های پرقدرت و جدید بانک صادرات خبر داد که امروز از طریق گروه مالی سپهر صادرات، با منابع مالی قابل توجه و بر روی سهام شرکت ها و صنایع ارزشمند بازار عملی می شود. این مقام مسئول در مجموعه بانک صادرات ، با اشاره به اعتقاد راسخ مدیران بانک صادرات به نقش بازار سرمایه در اقتصاد و آینده مثبت این بازار با توجه به حصول توافق هسته ایی و لغو تحریم ها و حضور سرمایه گذاران خارجی اظهار داشت: در حالی طی روزهای گذشته بانک صادرات از طریق گروه مالی سپهر صادرات و تزریق 30 میلیارد تومانی حمایت هایی را از بازار سهام به عمل آورده، که از فردا دور جدید حمایت ها با شدت و حدت بیشتری آغاز می شود.

09:15 شپاکسا با کاهش سود همراه شده است. این شرکت مبلغ 855 ریال سود برای هر سهم پیش بینی کرده بود که در گزارش جدید آن را به 682 ریال کاهش داده است. لغو تحریم ها شاید براین این گروه شرایط خوبی بهمراه نداشته باشد.

09:12 شپنا گزارش 12 ماهه خود را منتشر کرد. این شرکت 687 ریال سود برای هر سهم در گزارش 12 ماهه محقق کرده است که کمی بیش از پیش بینی است. شپنا برنامه افزایش سرمایه هم دارد

09:09 شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: مقامات اروپایی آماده سفر به تهران می شوند.

09:05 آیا نماد خاور به حمایت اعلامی واکنش بهتری نشان خواهد داد؟

09:03 دوستان عزیز نظرات خصوصی را نمی توانم پاسخ بدهم ….

09:01 بد نیست نگاهی به نماد معرفی شده دیروز یعنی وپترو بیاندازید …. 1998 ريال 

09:00 آیا امروز وساپا حمایت میشود … 113 تومان را حمایت این سهم اعلام کرده بودم 

08:55 بازار ٤٠٠ میلیارد دلاری ایران آنقدر برای اروپایی‌ها جذابیت دارد که برای برقراری روابط مجدد با ایران فرصت را هدر ندهند. روز گذشته ورود هیات آلمانی در سطح بالاترین مقامات این کشور به دعوت بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران نشان از بازگشت به دوران پیش از تحریم و گسترش سطح روابط با این کشور به عنوان دومین شریک تجاری دارد.

08:45 قیمت گزاری در سیگنال خرید دیروز را مشاهده کنید …. 

08:39 نماد  خزر  در حال بازگشایی ….. 

08:30 وزیر امور خارجه ایران گزارشی را درباره جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 در وین را به مجلس ارائه کرد.

08:25 وما برنامه افزایش سرمایه 150 درصدی از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده را دارد که با این اقدام، سرمایه شرکت به 2500 میلیارد ریال خواهد رسید. در حال حاضر با سرمایه 1000میلیارد ریالی سود هر سهم 434 ریال می باشد که نسبت به سال گذشته رشد 27 درصدی سودآوری را شاهد است؛ میانگین رشد سود خالص شرکت در 3 سال اخیر 36% بوده است. پس از افزایش سرمایه با احتساب سرمایه 2500 میلیارد ریالی سود هر سهم به 228 ریال خواهد رسید. در صورتی که وجوه حاصل از افزایش سرمایه شرکت تا آبان ماه سال جاری به حساب شرکت واریز شود سود هر سهم با سرمایه قدیم به میزان 570 ریال می رسد

08:15   «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای حمایت از گام اولیه «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) به تهران سفر کند.

08:00  اعضای شورای امنیت سازمان ملل عصر دیروز به وقت تهران به قطعنامه پیشنهادی درباره فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران رای مثبت دادند.

 07:40 در مورد روند بازار آخرین تحلیل شاخص را حتما مطالعه کنید … انتظار دارم بعد از یکی دوروز مثبت شدن …… بازار و شاخص مجددا منفی شود …..  

07:35 نماد وپترو نیز حمایت 183-185 تومانی را در پیش دارد که حمایت مهمی است … حد ضرر را 175 قرار دهید مقاومت های پیش رو 203 و 235 تومان این سهم نیز جهت ورود مناسب است 

07:30  سهم بترانس با توجه به الگو سروشانه معکوس ، سهم در محدوده خوبی برای خرید قرار دارد ….حمایت مهم سهم 800 تومان می باشد حد ضرر را 785 قرار دهید و هدف را 920 و در صورت عبور از این مقاومت 990 تومان هدف بعدی است …  سیگنال خرید دارد  

07:25 سهم پترول نیز در محدود بسیار خوبی قرار دارد حد ضرر را 168 قرار دهید و هدف را 200 تومان  از نظر بنده سیگنال خرید دارد 

07:20 سلام صبح به خیر – درگذشت هموطنان عزیزمان که در سیل جان باختند  را به همه دوستان تسلیت عرض می کنم روحشان شاد یادشان گرامی